Oppas in Bussum: Amel

Amel

Oppas in Bussum: Amel

Amel

Leeftijd
17
Uurtarief
€ 10,00/uur
Laatste activiteit:

Hoi! Ik ben Amel, een enthousiaste en betrouwbare oppas! Ik ben 16 jaar en pas al sinds mijn 12e met veel plezier op mijn neefjes en nichtjes. Omdat ik het geweldig vind om met kinderen te werken, wil ik hier nu graag mijn bijbaan van maken! Ik ben creatief, spontaan en verantwoordelijk. Ik hou van knutselen, bakken en gezellig spelletjes doen, maar ik vind het ook belangrijk dat kinderen zich veilig..


Ervaring
< 1 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Lagere school
  • Kleuter

Officieel Identiteitsbewijs
Amel heeft met succes een identiteitsbewijs verstrekt en de fotoverificatiecontroles doorstaan. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 12 februari 2026

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Engels
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
1 keer

Onderwijs en certificeringen


Mijn oppas-superkrachten

Knutselen
Tekenen
Voorlezen
Muziek
Taal
Spelletjes

Ik sta open voor

Huishoudelijke taken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Oppas in Bussum, Gooise Meren, Noord-Holland
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres

Activiteiten

Lid sinds
April 2024
Laatste activiteit

Deel dit profiel



Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Oppas in Bussum: Amel
Leeftijd
17
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Onze Ledenbeschermingsvergoeding is verplicht wanneer je kinderopvang boekt op Babysits. Het wordt toegevoegd aan elke boeking die is gemaakt met de 'Boek nu' knop. De vergoeding is 3% voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Geld-terug garantie

Als je oppas annuleert of niet komt opdagen, krijg je je betaling terug. Oppassers die niet komen opdagen, kunnen zien dat hun profielstatus wordt beïnvloed.

Veilige transacties

Je geld wordt gedurende de hele transactie veilig bewaard. We geven het pas vrij aan de oppas 24 uur nadat je boeking eindigt, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets mis is gegaan.

Onze ondersteuning

Ons ondersteuningsteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op wanneer iets niet volgens plan verloopt.