Oppas in Waregem: Lore

Lore

Oppas in Waregem: Lore

Lore

Leeftijd
17
Uurtarief
€ 15,00/uur
Laatste activiteit:

Ik ben een verantwoordelijke en vriendelijke babysitter met twee jaar ervaring met kinderen van alle leeftijden. Ik ben comfortabel met huisdieren en kan huiswerk begeleiden. Ik kan Engels en Nederlands spreken en ik ben dol op voorlezen, muziek en spelletjes. Ik ben beschikbaar om bij jouw thuis te babysitten. Laat het me weten als je meer wilt weten over mijn ervaring of beschikbaarheid!

Kenmerken
  • Verantwoordelijk
  • Kalm
  • Vriendelijk

Ervaring
> 2 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Baby
  • Peuter
  • Kleuter
  • Lagere school

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 3 maart 2026

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Engels
  • Nederlands

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Middelbaar beroepsonderwijs
Certificeringen voor lesgeven of kinderopvang
Ja
Onderwijsgegevens
Moderne talen 6de jaar

Mijn oppas-superkrachten

Voorlezen
Muziek
Taal
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Oppas in Waregem, West-Vlaanderen, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

E-mailadres
Apple-account

Activiteiten

Lid sinds
Maart 2026
Laatste activiteit

Deel dit profiel


Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Oppas in Waregem: Lore
Leeftijd
17
Uurtarief
€ 15,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Onze Ledenbeschermingsvergoeding is verplicht wanneer je kinderopvang boekt op Babysits. Het wordt toegevoegd aan elke boeking die is gemaakt met de 'Boek nu' knop. De vergoeding is 3% voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Geld-terug garantie

Als je oppas annuleert of niet komt opdagen, krijg je je betaling terug. Oppassers die niet komen opdagen, kunnen zien dat hun profielstatus wordt beïnvloed.

Veilige transacties

Je geld wordt gedurende de hele transactie veilig bewaard. We geven het pas vrij aan de oppas 24 uur nadat je boeking eindigt, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets mis is gegaan.

Onze ondersteuning

Ons ondersteuningsteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op wanneer iets niet volgens plan verloopt.