Oppaswerk in Ursem: Emma

Emma

Oppaswerk in Ursem: Emma

Emma

Uurtarief
€ 8,50/uur
Laatste activiteit:

Hi! Wij zijn een gezin met twee dochters. Sara van 3 jaar en Lieke van 9 maanden. Wij wonen in Ursem met onze poes; poesie. Wij zoeken een oppas vooral in de weekenden. Het komt wel eens voor dat onze ouders niet kunnen oppassen en wij toch een uitje hebben waar wij graag samen naar toe willen gaan. Ook een enkele keer een doordeweekse avond gebeurd het nog wel eens dat wij oppas nodig hebben. Wij..

Kenmerken van de kinderen
  • Energiek
  • Speels
  • Liefhebbend

Aantal kinderen
2
Leeftijd van kinderen
  • Baby
  • Kleuter

Officieel Identiteitsbewijs
Emma heeft met succes een identiteitsbewijs verstrekt en de fotoverificatiecontroles doorstaan. Meer informatie

Wanneer wij een oppas zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 1 februari 2026

Over ons gezin

Op zoek naar
  • Oppas
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die wij spreken
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
3 keer

Wij zoeken een oppas die open staat voor

Huisdieren
Koken

Locatie

Oppaswerk in Ursem, Koggenland, Noord-Holland
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres
Telefoonnummer
▒▒▒▒▒▒▒▒ 93
Facebook-account

Activiteiten

Lid sinds
Januari 2016
Laatste activiteit

Deel dit profiel


Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysits is gratis voor oppassen!
Oppaswerk in Ursem: Emma
Uurtarief
€ 8,50/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Onze Ledenbeschermingsvergoeding is verplicht wanneer je kinderopvang boekt op Babysits. Het wordt toegevoegd aan elke boeking die is gemaakt met de 'Boek nu' knop. De vergoeding is 3% voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Geld-terug garantie

Als je oppas annuleert of niet komt opdagen, krijg je je betaling terug. Oppassers die niet komen opdagen, kunnen zien dat hun profielstatus wordt beïnvloed.

Veilige transacties

Je geld wordt gedurende de hele transactie veilig bewaard. We geven het pas vrij aan de oppas 24 uur nadat je boeking eindigt, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets mis is gegaan.

Onze ondersteuning

Ons ondersteuningsteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op wanneer iets niet volgens plan verloopt.