Oppas in Bloemendaal: Alexandra

Alexandra

Oppas in Bloemendaal: Alexandra

Alexandra

Leeftijd
18
Uurtarief
€ 10,00/uur
Laatste activiteit:

Hoi, ik ben Alexandra, 18 jaar oud. Ik vind het erg leuk om met kinderen bezig te zijn en daarom lijkt oppassen mij een leuke bijbaan. Ik woon met een alleenstaande moeder dus ik begrijp hoe het is :). Ik heb ervaring met het oppassen van mijn nichtje en dat is altijd goed gegaan. Ik ben rustig, vriendelijk en betrouwbaar. Ik zorg graag voor een fijne en veilige omgeving waarin kinderen zich op hun..

Kenmerken
  • Vriendelijk
  • Kalm
  • Zorgzaam
De informatie in dit profiel is verstrekt door Alexandra en niet door Babysits gecontroleerd, tenzij anders vermeld.

Ervaring
> 2 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Peuter

Identiteitsbewijs
Alexandra heeft een identiteitsbewijs ingediend en fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 11 juli 2026

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Cebuano
  • Engels
  • Nederlands

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Middelbaar beroepsonderwijs
Onderwijsgegevens
Marketing & communicatie specialist

Mijn oppas-superkrachten

Knutselen
Tekenen
Voorlezen
Muziek
Taal
Spelletjes

Ik sta open voor

Huishoudelijke taken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Oppas in Bloemendaal, Bloemendaal, Noord-Holland
Bezig met laden...

Verificaties

Identiteitsbewijs
E-mailadres

Activiteiten

Lid sinds
Juli 2026
Laatste activiteit

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Oppas in Bloemendaal: Alexandra
Leeftijd
18
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en helpen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je oppas annuleert of niet komt opdagen, betalen we je volledige betaling terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint, of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na afloop van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, zodat je op de dag zelf niet hoeft te betalen. De oppas wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons ondersteuningsteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op wanneer iets niet volgens plan verloopt.