Oppas in Dalfsen: Wendy

Wendy

Oppas in Dalfsen: Wendy

Wendy Nieuw

Leeftijd
15
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid van Babysits om dit volledige profiel te bekijken.

Laatste activiteit:

Ik ben een zorgzame en verantwoordelijke oppas met 3 jaar ervaring in het oppassen op baby's, peuters en kleuters. Ik spreek vloeiend Nederlands. Ik vind het leuk om met kinderen buiten te spelen, uitjes, knutselen en spelletjes spelen. Ik ben comfortabel met huisdieren,koken, en huishoudelijke taken. Zoek jij een betrouwbare oppas? Ik hoor dan graag van u.

Kenmerken
  • Vriendelijk
  • Verantwoordelijk
  • Geduldig

Ervaring
> 2 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Baby
  • Peuter
  • Kleuter
  • Lagere school

Officieel Identiteitsbewijs
Wendy heeft een identiteitsbewijs ingediend en photoverificatie controles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 29 augustus 2026

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Nederlands

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Voortgezet onderwijs
Onderwijsgegevens
Examenjaar

Mijn oppas-superkrachten

Knutselen
Tekenen
Voorlezen
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Koken
Huishoudelijke taken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Oppas in Dalfsen, Dalfsen, Overijssel
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres

Activiteiten

Lid sinds
Augustus 2026
Laatste activiteit

Deel dit profiel


Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Oppas in Dalfsen: Wendy
Wendy
Nieuw
Leeftijd
15
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Onze Ledenbeschermingsvergoeding is verplicht wanneer je kinderopvang boekt op Babysits. Het wordt toegevoegd aan elke boeking die is gemaakt met de 'Boek nu'-knop. De vergoeding is 3% voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingsbeleid

Als je oppas annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint, of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na afloop van een boeking contact met ons op als er een probleem was, dan beslissen we over een terugbetaling.

Veilige transacties

Je geld wordt gedurende de hele transactie veilig bewaard. We geven het pas vrij aan de oppas 24 uur nadat je boeking eindigt, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets mis is gegaan.

Onze ondersteuning

Ons ondersteuningsteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op wanneer iets niet volgens plan verloopt.