Oppas in IJmuiden: Mikaela Woo

Mikaela Woo

Oppas in IJmuiden: Mikaela Woo

Mikaela Woo

Leeftijd
17
Uurtarief
€ 7,00/uur
Laatste activiteit:

Hee, Ik ben zelf 15, dat klinkt misschien jong, maar ik heb al veel ervaring. Ik werk in de horeca en zit op school op het Ichthus, ik doe dit jaar 4VWO. Ik heb een account, omdat ik bij mij in de buurt niemand meer kan vinden om op te passen. Ik zou graag nog ervaring op te willen doen, ik heb al vaker opgepast op kinderen in de buurt, maar die verhuisden, daarom ben ik hier. Ik ben zelf te vertrouwen,..

Kenmerken
  • Verantwoordelijk
  • Vriendelijk
  • Spraakzaam
De informatie in dit profiel is verstrekt door Mikaela Woo en niet door Babysits gecontroleerd, tenzij anders vermeld.

Ervaring
> 2 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Baby
  • Peuter
  • Kleuter
  • Lagere school
Geen identiteitsbewijs ingediend
Mikaela Woo heeft geen identiteitsbewijs ingediend en de fotoverificatiecontroles niet voltooid. Verificatie is vereist voordat Mikaela Woo berichten kan sturen of beantwoorden. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 18 oktober 2026

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Engels
  • Nederlands

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Voortgezet onderwijs
Onderwijsgegevens
Vwo

Mijn oppas-superkrachten

Knutselen
Tekenen
Voorlezen
Muziek
Taal
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Koken
Huishoudelijke taken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Oppas in IJmuiden, Velsen, Noord-Holland
Bezig met laden...

Verificaties

E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
September 2024
Laatste activiteit

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Oppas in IJmuiden: Mikaela Woo
Mikaela Woo
Leeftijd
17
Uurtarief
€ 7,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en helpen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je oppas annuleert of niet komt opdagen, betalen we je volledige betaling terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint, of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na afloop van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, zodat je op de dag zelf niet hoeft te betalen. De oppas wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons ondersteuningsteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op wanneer iets niet volgens plan verloopt.