Oppas in Terneuzen: Cheyana

Cheyana

Oppas in Terneuzen: Cheyana

Cheyana

Leeftijd
15
Uurtarief
€ 7,00/uur

Word lid van Babysits om dit volledige profiel te bekijken.

Laatste activiteit:

Hoi, ik ben Cheyana Pauwels en ben 15 jaar. Ik heb wel beetje ervaring met kinderen aangezien ik een broertje heb van 3 jaar, waar ik ook wel een naar buiten ga of mee ga spelen. Ik heb zelf ook nog een baantje bij de supermarkt in hoek en wil ik graag blijven werken, maar het leek me ook leuk om af en toe op te passen. Ik kan dan geen vaste dagen want ligt eraan op welke dagen ik word ingepland!!

Kenmerken
  • Creatief
  • Vriendelijk
  • Spraakzaam
De informatie in dit profiel is verstrekt door Cheyana en niet door Babysits gecontroleerd, tenzij anders vermeld.

Ervaring
< 1 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Baby

Officieel Identiteitsbewijs
Cheyana heeft een identiteitsbewijs ingediend en photoverificatie controles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 31 juli 2026

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Ja
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Nederlands

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Voortgezet onderwijs
Onderwijsgegevens
Mavo

Mijn oppas-superkrachten

Knutselen
Tekenen
Voorlezen
Muziek
Spelletjes

Ik sta open voor

Huiswerkbegeleiding

Locatie

Oppas in Terneuzen, Terneuzen, Zeeland
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres

Activiteiten

Lid sinds
Juli 2026
Laatste activiteit

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Oppas in Terneuzen: Cheyana
Leeftijd
15
Uurtarief
€ 7,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en helpen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je oppas annuleert of niet komt opdagen, betalen we je volledige betaling terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint, of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na afloop van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, zodat je op de dag zelf niet hoeft te betalen. De oppas wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons ondersteuningsteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op wanneer iets niet volgens plan verloopt.