Oppas in Zevenhoven: Asal

Asal

Oppas in Zevenhoven: Asal

Asal

Leeftijd
17
Uurtarief
€ 10,00/uur
Laatste activiteit:

Ik ben Asal, 17 jaar oud. Ik werk in de ouderenzorg, ik doe de opleiding persoonlijke begeleider maatschappelijke zorg. Ik heb zowel met ouderen als met jongeren gewerkt. Zelf heb ik 2 kleinere zusjes gehad, het is voor mij normaal om de zorg erg serieus te nemen en zelf ook toe te passen. Bij ons is het niet zo dat alleen de moeder en vader voor het kind zorgt, ik heb vaak moeten oppassen, fles..

Kenmerken
  • Geduldig
  • Spraakzaam
  • Verantwoordelijk
De informatie in dit profiel is verstrekt door Asal en niet door Babysits gecontroleerd, tenzij anders vermeld.

Ervaring
> 1 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Baby
  • Peuter
  • Kleuter
  • Lagere school

Officieel Identiteitsbewijs
Asal heeft een identiteitsbewijs ingediend en photoverificatie controles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 3 juni 2026

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Engels
  • Nederlands
  • Perzisch

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Hoger onderwijs
Onderwijsgegevens
Persoonlijke begeleider

Mijn oppas-superkrachten

Knutselen
Tekenen
Voorlezen
Muziek
Taal
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Koken
Huishoudelijke taken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Oppas in Zevenhoven, Nieuwkoop, Zuid-Holland
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres
Apple-account

Activiteiten

Lid sinds
Mei 2025
Laatste activiteit

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Oppas in Zevenhoven: Asal
Leeftijd
17
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en helpen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je oppas annuleert of niet komt opdagen, betalen we je volledige betaling terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint, of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na afloop van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, zodat je op de dag zelf niet hoeft te betalen. De oppas wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons ondersteuningsteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op wanneer iets niet volgens plan verloopt.