Oppaswerk in Den Haag: Danny

Danny

Oppaswerk in Den Haag: Danny

Danny

Uurtarief
€ 11,00/uur
Laatste activiteit:

Hoi ik ben de papa van Adam (6 jaar) en Lilith (4 jaar). Adam heeft een kalm en ingetogen karakter en houdt zich graag aan de regels. Lilith is meer energiek en haalt graag kattenkwaad uit. Beiden zijn wel heel lief en zorgzaam. Alpha is onze duitse herder die eerst zal blaffen als er iemand binnenkomt die hij niet kent, maar daarna snel tot de conclusie zal komen dat hij weer eens onnodig dramatisch..

Kenmerken van de kinderen
  • Energiek
  • Speels
  • Grappig

Aantal kinderen
2
Leeftijd van kinderen
  • Lagere school

Officieel Identiteitsbewijs
Danny heeft met succes een identiteitsbewijs verstrekt en de fotoverificatiecontroles doorstaan. Meer informatie

Wanneer wij een oppas zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 29 december 2025

Over ons gezin

Op zoek naar
  • Oppas
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die wij spreken
  • Engels
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
7 keer

Wij zoeken een oppas die open staat voor

Huisdieren

Locatie

Oppaswerk in Den Haag, Den Haag, Zuid-Holland
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres

Activiteiten

Lid sinds
December 2025
Laatste activiteit
Beantwoorde berichten
10%
Gemiddelde reactietijd
2 dagen

Deel dit profiel



Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysits is gratis voor oppassen!
Oppaswerk in Den Haag: Danny
Uurtarief
€ 11,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Onze Ledenbeschermingsvergoeding is verplicht wanneer je kinderopvang boekt op Babysits. Het wordt toegevoegd aan elke boeking die is gemaakt met de 'Boek nu' knop. De vergoeding is 3% voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Geld-terug garantie

Als je oppas annuleert of niet komt opdagen, krijg je je betaling terug. Oppassers die niet komen opdagen, kunnen zien dat hun profielstatus wordt beïnvloed.

Veilige transacties

Je geld wordt gedurende de hele transactie veilig bewaard. We geven het pas vrij aan de oppas 24 uur nadat je boeking eindigt, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets mis is gegaan.

Onze ondersteuning

Ons ondersteuningsteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op wanneer iets niet volgens plan verloopt.