Oppaswerk in Lent: Stephan

Stephan

Oppaswerk in Lent: Stephan

Stephan

Uurtarief
€ 9,00/uur
Laatste activiteit:

Onze lieve dochter Cathy is geboren op 24 september 2023 en is een schattige dreumes. Nieuwsgierig een geeft duidelijk aan wanneer ze iets nodig heeft. Ze drinkt graag water of melk uit een beker en ze houdt van interactie.

Kenmerken van de kinderen
  • Nieuwsgierig
  • Vriendelijk
  • Kalm
De informatie in dit profiel is verstrekt door Stephan en niet door Babysits gecontroleerd, tenzij anders vermeld.

Aantal kinderen
1
Leeftijd van kinderen
  • Baby

Identiteitsbewijs
Stephan heeft een identiteitsbewijs ingediend en fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Wanneer wij een oppas zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 5 maart 2024

Over ons gezin

Op zoek naar
  • Oppas
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die wij spreken
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
30 keer


2 Reviews

Ons systeem heeft een spontane snackpauze en kon niet doen wat je vroeg. Dit is tijdelijk, dus probeer het opnieuw.
September 2025

Fijne uitleg van te voren ontvangen van Stephan en erg lieve kindjes.

September 2025

Het was allemaal erg duidelijk van te voren. Ook was het contact ook erg fijn!

Review


Locatie

Oppaswerk in Lent, Nijmegen, Gelderland
Bezig met laden...

Verificaties

Identiteitsbewijs
E-mailadres

Activiteiten

Lid sinds
Maart 2024
Laatste activiteit
Reactiepercentage
9%
Gemiddelde reactietijd
4 maanden
Boekingen
2

Deel dit profiel


• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysits is gratis voor oppassen!
Oppaswerk in Lent: Stephan
Uurtarief
€ 9,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Boekingskosten

Boek en betaal je oppas in slechts een paar stappen. De boekingskosten bedragen slechts 3% van het boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor leden zonder Premium.

Terugbetalingen

Annuleer tot 60 minuten na de starttijd voor een volledige terugbetaling, bijvoorbeeld als je oppas niet kan komen. Als je oppas de boeking in de app annuleert, wordt het bedrag automatisch terugbetaald. Neem bij andere problemen binnen 24 uur na afloop van de boeking contact op met support. We sturen je terugbetalingsverzoek ter goedkeuring door naar je oppas.

Vooraf betaald

Betaal wanneer je boekt en ontvang een betalingsbewijs voor elke boeking. Je oppas ontvangt de betaling meestal 24 uur nadat de boeking is afgelopen.

Onze ondersteuning

Neem op elk moment contact op met ons supportteam. We helpen je graag.