Oppaswerk in Oss: Michelle

Michelle

Oppaswerk in Oss: Michelle

Michelle

Uurtarief
€ 12,00/uur
Laatste activiteit:

Hoi! Wij zoeken naar een ervaren oppas voor Mae (bijna 1). Het liefst iemand die zelf ook (klein)kinderen heeft of professioneel met kinderen heeft gewerkt. We zijn geen strenge ouders, maar vinden het wel fijn als je de dingen die wij belangrijk vinden respecteert. Het gaat niet om vaste dagen maar om maximaal een paar keer per maand, als wij overdag of 's avonds weg zijn. Mae is een makkelijk, vrolijk..

Kenmerken van de kinderen
  • Speels
  • Nieuwsgierig
  • Intelligent
De informatie in dit profiel is verstrekt door Michelle en niet door Babysits gecontroleerd, tenzij anders vermeld.

Aantal kinderen
1
Leeftijd van kinderen
  • Baby

Identiteitsbewijs
Michelle heeft een identiteitsbewijs ingediend en fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Wanneer wij een oppas zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 17 april 2026

Over ons gezin

Op zoek naar
  • Oppas
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die wij spreken
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
12 keer

Wij zoeken een oppas die open staat voor

Huisdieren

Locatie

Oppaswerk in Oss, Oss, Noord-Brabant
Bezig met laden...

Verificaties

Identiteitsbewijs
E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
April 2026
Laatste activiteit
Reactiepercentage
79%
Gemiddelde reactietijd
1 week

Deel dit profiel


• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysits is gratis voor oppassen!
Oppaswerk in Oss: Michelle
Michelle
Uurtarief
€ 12,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en helpen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je oppas annuleert of niet komt opdagen, betalen we je volledige betaling terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint, of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na afloop van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, zodat je op de dag zelf niet hoeft te betalen. De oppas wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons ondersteuningsteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op wanneer iets niet volgens plan verloopt.