Oppaswerk in Rotterdam: Lorena

Lorena

Oppaswerk in Rotterdam: Lorena

Lorena

Uurtarief
€ 10,00/uur
Laatste activiteit:

Wij zijn een gezin met drie kinderen: een tiener, een peutertje en een basisschoolleerling. Onze kinderen zijn vriendelijk, slim en grappig. We zoeken een oppas die comfortabel is met koken, huishoudelijke taken en huiswerkbegeleiding. Onze kinderen hebben speciale behoeften, dus ervaring hiermee is een plus. We kijken uit naar een betrouwbare oppas die ons kan helpen!

Kenmerken van de kinderen
  • Vriendelijk
  • Intelligent
  • Grappig
De informatie in dit profiel is verstrekt door Lorena en niet door Babysits gecontroleerd, tenzij anders vermeld.

Aantal kinderen
3
Leeftijd van kinderen
  • Tiener
  • Peuter
  • Lagere school
Kinderen met speciale behoeften
Lorena is op zoek naar iemand die is gecertificeerd in speciale zorg voor kinderen. Meer informatie
Geen identiteitsbewijs ingediend
Lorena heeft geen identiteitsbewijs ingediend en de fotoverificatiecontroles niet voltooid. Verificatie is vereist voordat Lorena berichten kan sturen of beantwoorden. Meer informatie

Wanneer wij een oppas zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 17 mei 2026

Over ons gezin

Op zoek naar
  • Oppas
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die wij spreken
  • Bosnisch
Als favoriet opgeslagen
6 keer

Wij zoeken een oppas die open staat voor

Koken
Huishoudelijke taken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Oppaswerk in Rotterdam, Rotterdam, Zuid-Holland
Bezig met laden...

Verificaties

E-mailadres

Activiteiten

Lid sinds
Mei 2026
Laatste activiteit
Beantwoorde berichten
0%

Deel dit profiel



Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysits is gratis voor oppassen!
Oppaswerk in Rotterdam: Lorena
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en helpen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je oppas annuleert of niet komt opdagen, betalen we je volledige betaling terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint, of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na afloop van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, zodat je op de dag zelf niet hoeft te betalen. De oppas wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons ondersteuningsteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op wanneer iets niet volgens plan verloopt.