Oppaswerk in Sneek: Irene

Irene

Oppaswerk in Sneek: Irene

Irene

Uurtarief
€ 12,00/uur
Laatste activiteit:

Wij zijn een gezellig en soms een beetje chaotisch gezin van 5 dat bestaat uit; Moeder Irene, vader Holke, Fedde van 10 jr, Jinte van 8jr en Feije van 22 maand. We hebben verder nog een kat en twee gezellige konijnen die in de tuin scharrelen. Gezellig druk bij ons thuis! We zijn op zoek naar een betrouwbare en verantwoordelijke oppas mét humor die eens in de tijd (geen vaste dag!) op ons mooie drietal..

Kenmerken van de kinderen
  • Energiek
  • Vriendelijk
  • Speels
De informatie in dit profiel is verstrekt door Irene en niet door Babysits gecontroleerd, tenzij anders vermeld.

Aantal kinderen
3
Leeftijd van kinderen
  • Peuter
  • Lagere school

Identiteitsbewijs
Irene heeft een identiteitsbewijs ingediend en fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Wanneer wij een oppas zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 13 september 2026

Over ons gezin

Op zoek naar
  • Oppas
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die wij spreken
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
3 keer

Wij zoeken een oppas die open staat voor

Huisdieren

Locatie

Oppaswerk in Sneek, Súdwest-Fryslân, Friesland
Bezig met laden...

Verificaties

Identiteitsbewijs
E-mailadres

Activiteiten

Lid sinds
September 2026
Laatste activiteit
Reactiepercentage
75%
Gemiddelde reactietijd
1 uur

Deel dit profiel


• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysits is gratis voor oppassen!
Oppaswerk in Sneek: Irene
Uurtarief
€ 12,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Boekingskosten

Boek en betaal je oppas in slechts een paar stappen. De boekingskosten bedragen slechts 3% van het boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor leden zonder Premium.

Terugbetalingen

Annuleer tot 60 minuten na de starttijd voor een volledige terugbetaling, bijvoorbeeld als je oppas niet kan komen. Als je oppas de boeking in de app annuleert, wordt het bedrag automatisch terugbetaald. Neem bij andere problemen binnen 24 uur na afloop van de boeking contact op met support. We sturen je terugbetalingsverzoek ter goedkeuring door naar je oppas.

Vooraf betaald

Betaal wanneer je boekt en ontvang een betalingsbewijs voor elke boeking. Je oppas ontvangt de betaling meestal 24 uur nadat de boeking is afgelopen.

Onze ondersteuning

Neem op elk moment contact op met ons supportteam. We helpen je graag.