Oppas in Den Haag: Celine

Celine

Oppas in Den Haag: Celine

Celine

Leeftijd
17
Uurtarief
€ 7,50/uur
Laatste activiteit:

Hoi! Mijn naam is Celine ik ben 16 jaar oud . Ik ben de komende tijd vaak beschikbaar ivm door dat ik vakantie heb en daarna ben ik ook nog beschikbaar maar dan moeten we even kijken welke dagen en tijden! Mijn oppas ervaringen zijn ik heb een half jaar best regelmatig opgepast op een jongetje van 3 en daarbij ben ik heel vaak met kinderen bezig kwa verzorgen dus ook de wat jongere kinderen (0-3)..

Kenmerken
  • Verantwoordelijk
  • Zorgzaam
  • Kalm
De informatie in dit profiel is verstrekt door Celine en niet door Babysits gecontroleerd, tenzij anders vermeld.

Ervaring
> 3 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Baby
  • Peuter
  • Kleuter
  • Lagere school

Identiteitsbewijs
Celine heeft een identiteitsbewijs ingediend en fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 1 juni 2026

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
1 keer

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Voortgezet onderwijs
Certificeringen voor lesgeven of kinderopvang
Ja
Onderwijsgegevens
Ik zit in de 4e van vmbo kader!

Mijn oppas-superkrachten

Voorlezen
Muziek
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Huishoudelijke taken

Locatie

Oppas in Den Haag, Den Haag, Zuid-Holland
Bezig met laden...

Verificaties

Identiteitsbewijs
E-mailadres
Apple-account

Activiteiten

Lid sinds
April 2026
Laatste activiteit
Reactiepercentage
100%
Gemiddelde reactietijd
2 uur

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Oppas in Den Haag: Celine
Leeftijd
17
Uurtarief
€ 7,50/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en helpen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je oppas annuleert of niet komt opdagen, betalen we je volledige betaling terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint, of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na afloop van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, zodat je op de dag zelf niet hoeft te betalen. De oppas wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons ondersteuningsteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op wanneer iets niet volgens plan verloopt.