Oppas in Harmelen: Annejet

Annejet

Oppas in Harmelen: Annejet

Annejet

Leeftijd
24
Uurtarief
€ 14,00/uur
Laatste activiteit:

Gezinsfavoriet

Volgens gezinnen een van de populairste oppassen op Babysits. Meer informatie

Mijn naam is Annejet, ik ben 23 jaar en heb inmiddels al heel wat ervaring in het oppaswerk. Ik pas regelmatig op kinderen van 0 t/m 12 jaar. Ik vind het heel leuk om met kinderen te spelen, ze dingen te leren en leuke activiteiten met ze te ondernemen. Ik studeer rechten op de Universiteit Utrecht. Daarnaast werk ik 1 dag in de week als juridisch medewerker op een advocatenkantoor in Utrecht. In..

Kenmerken
  • Verantwoordelijk
  • Enthousiast
  • Zorgzaam
De informatie in dit profiel is verstrekt door Annejet en niet door Babysits gecontroleerd, tenzij anders vermeld.

Ervaring
> 5 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Baby
  • Peuter
  • Kleuter
  • Lagere school

Identiteitsbewijs
Annejet heeft een identiteitsbewijs ingediend en fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 11 augustus 2026

Over mij

Rijbewijs
Ja
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
4 keer

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Hoger onderwijs
Onderwijsgegevens
WO, masterstudent

Ik sta open voor

Huisdieren
Huishoudelijke taken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Oppas in Harmelen, Woerden, Utrecht
Bezig met laden...

Verificaties

Identiteitsbewijs
E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
April 2019
Laatste activiteit

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Oppas in Harmelen: Annejet
Leeftijd
24
Uurtarief
€ 14,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en helpen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je oppas annuleert of niet komt opdagen, betalen we je volledige betaling terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint, of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na afloop van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, zodat je op de dag zelf niet hoeft te betalen. De oppas wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons ondersteuningsteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op wanneer iets niet volgens plan verloopt.