Oppas in Hoogvliet: Roxy

Roxy

Oppas in Hoogvliet: Roxy

Roxy

Leeftijd
18
Uurtarief
€ 10,00/uur
Laatste activiteit:

Ik ben een 18-jarige enthousiaste oppas met 2 jaar ervaring in het verzorgen van peuters en basisschoolkinderen. Ik ben zowel in het Engels als in het Nederlands vaardig. Ik ben nu bezig met stage als stewardess, maar heb daarnaast een eerste hulp certificaat. Ik ben zeer bedreven in voorlezen, knutselen en het spelen van spelletjes. Daarnaast ben ik ook comfortabel met huishoudelijke taken en het..

Kenmerken
  • Vriendelijk
  • Verantwoordelijk
  • Enthousiast
De informatie in dit profiel is verstrekt door Roxy en niet door Babysits gecontroleerd, tenzij anders vermeld.

Ervaring
> 2 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Kleuter
  • Lagere school
  • Tiener

Identiteitsbewijs
Roxy heeft een identiteitsbewijs ingediend en fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie
EHBO-diploma
Roxy geeft aan gecertificeerd te zijn in eerste hulp.

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 7 juni 2026

Over mij

Rijbewijs
Ja
Auto
Ja
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Engels
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
2 keer

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Hoger onderwijs
Professionele medische certificeringen
Ja
Onderwijsgegevens
Stewardess opleiding

Mijn oppas-superkrachten

Knutselen
Voorlezen
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Koken
Huishoudelijke taken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Oppas in Hoogvliet, Rotterdam, Zuid-Holland
Bezig met laden...

Verificaties

Identiteitsbewijs
E-mailadres
Apple-account

Activiteiten

Lid sinds
September 2025
Laatste activiteit

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Oppas in Hoogvliet: Roxy
Leeftijd
18
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en helpen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je oppas annuleert of niet komt opdagen, betalen we je volledige betaling terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint, of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na afloop van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, zodat je op de dag zelf niet hoeft te betalen. De oppas wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons ondersteuningsteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op wanneer iets niet volgens plan verloopt.