Oppas in Utrecht: Fleur

Fleur

Oppas in Utrecht: Fleur

Fleur Nieuw

Leeftijd
20
Uurtarief
€ 12,00/uur
Laatste activiteit:

Hi! Ik ben Fleur, 20 jaar en ik studeer Psychologie aan de Universiteit Utrecht. Ik heb inmiddels meer dan zes jaar ervaring als oppas en vind het ontzettend leuk om met kinderen bezig te zijn, van baby's tot schoolgaande kinderen. Ik ben sociaal, enthousiast en zorgzaam en vind het belangrijk dat kinderen zich bij mij op hun gemak voelen. Ik vind het gezellig om samen te spelen, te knutselen, te..

Kenmerken
  • Zorgzaam
  • Vriendelijk
  • Enthousiast
De informatie in dit profiel is verstrekt door Fleur en niet door Babysits gecontroleerd, tenzij anders vermeld.

Ervaring
> 6 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Baby
  • Peuter
  • Kleuter
  • Lagere school
Geen identiteitsbewijs ingediend
Fleur heeft geen identiteitsbewijs ingediend en de fotoverificatiecontroles niet voltooid. Verificatie is vereist voordat Fleur berichten kan sturen of beantwoorden. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 19 oktober 2026

Over mij

Rijbewijs
Ja
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Engels
  • Nederlands

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Hoger onderwijs
Onderwijsgegevens
Psychologie aan de Universiteit Utrecht

Mijn oppas-superkrachten

Knutselen
Voorlezen

Ik sta open voor

Huisdieren
Koken
Huishoudelijke taken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Oppas in Utrecht, Utrecht, Utrecht
Bezig met laden...

Verificaties

E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
Oktober 2026
Laatste activiteit

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Oppas in Utrecht: Fleur
Fleur
Nieuw
Leeftijd
20
Uurtarief
€ 12,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en helpen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je oppas annuleert of niet komt opdagen, betalen we je volledige betaling terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint, of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na afloop van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, zodat je op de dag zelf niet hoeft te betalen. De oppas wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons ondersteuningsteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op wanneer iets niet volgens plan verloopt.