Oppas in Wassenaar: Soleil

Soleil

Oppas in Wassenaar: Soleil

Soleil

Leeftijd
18
Uurtarief
€ 12,00/uur
Laatste activiteit:

Hoi gezinnen! Mijn naam is Soleil, ik ben 18 jaar en heb vorig jaar mijn vwo-diploma behaald. Op dit moment heb ik een tussenjaar en ben ik au pair in Spanje. Ik ben op zoek naar een leuk oppasgezin of meerdere gezinnen voor de periode van december tot en met maart, en eventueel langer! Ik heb inmiddels ruim 4 jaar oppaservaring en vind het ontzettend leuk om met kinderen bezig te zijn. Ik ben graag..

De informatie in dit profiel is verstrekt door Soleil en niet door Babysits gecontroleerd, tenzij anders vermeld.

Ervaring
> 3 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Peuter
  • Kleuter
  • Lagere school
  • Tiener
  • Baby

Identiteitsbewijs
Soleil heeft een identiteitsbewijs ingediend en fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 20 oktober 2026

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Engels
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
5 keer

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Voortgezet onderwijs
Onderwijsgegevens
Vwo

Mijn oppas-superkrachten

Knutselen
Tekenen
Voorlezen
Muziek
Taal
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Koken
Huishoudelijke taken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Oppas in Wassenaar, Wassenaar, Zuid-Holland
Bezig met laden...

Verificaties

Identiteitsbewijs
E-mailadres
Apple-account

Activiteiten

Lid sinds
Maart 2022
Laatste activiteit
Reactiepercentage
100%
Gemiddelde reactietijd
13 uur

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Oppas in Wassenaar: Soleil
Leeftijd
18
Uurtarief
€ 12,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en helpen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je oppas annuleert of niet komt opdagen, betalen we je volledige betaling terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint, of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na afloop van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, zodat je op de dag zelf niet hoeft te betalen. De oppas wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons ondersteuningsteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op wanneer iets niet volgens plan verloopt.