Oppas in Zwolle: Renée

Renée

Oppas in Zwolle: Renée

Renée

Leeftijd
15
Uurtarief
€ 6,00/uur

Word lid van Babysits om dit volledige profiel te bekijken.

Laatste activiteit:

Ik ben Renée Messelink, ik ben 15 jaar oud en ik heb erg veel lol om met kinderen om te gaan. Ik vind spelletjes doen leuk en ik hou van voorlezen. Ik kan goed aansluiten bij het kind en ik heb op het moment veel tijd om op te passen. Ik ga wel van 21 juli tot 17 augustus op vakantie, dan ben ik niet beschikbaar.

Kenmerken
  • Creatief
  • Enthousiast
  • Empathisch
De informatie in dit profiel is verstrekt door Renée en niet door Babysits gecontroleerd, tenzij anders vermeld.

Ervaring
> 1 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Peuter

Identiteitsbewijs
Renée heeft een identiteitsbewijs ingediend en fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 10 september 2026

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Engels
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
1 keer

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Voortgezet onderwijs
Onderwijsgegevens
Havo 5

Mijn oppas-superkrachten

Voorlezen
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Oppas in Zwolle, Zwolle, Overijssel
Bezig met laden...

Verificaties

Identiteitsbewijs
E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
Juni 2026
Laatste activiteit

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Oppas in Zwolle: Renée
Leeftijd
15
Uurtarief
€ 6,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en helpen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je oppas annuleert of niet komt opdagen, betalen we je volledige betaling terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint, of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na afloop van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, zodat je op de dag zelf niet hoeft te betalen. De oppas wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons ondersteuningsteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op wanneer iets niet volgens plan verloopt.