Oppaswerk in Amstelveen: Fena

Fena

Oppaswerk in Amstelveen: Fena

Fena

Uurtarief
€ 10,00/uur
Laatste activiteit:

Ons gezin met onze levendige, creatieve twee kleintjes van 4 en 6 zoekt een vaste oppas die ons op de woensdag middag zou kunnen helpen met de kinderen ophalen van school en het oppassen . Een warm welkom is belangrijk voor ons en onze kleintjes. Zo'n gastouder of oppas die zelfvertrouwen uitstraalt en die dat ook bij ons kindren kan brengt. Reageer gerust als je geïnteresseerd bent

Kenmerken van de kinderen
  • Energiek
  • Creatief
  • Vriendelijk
De informatie in dit profiel is verstrekt door Fena en niet door Babysits gecontroleerd, tenzij anders vermeld.

Aantal kinderen
1
Leeftijd van kinderen
  • Baby

Identiteitsbewijs
Fena heeft een identiteitsbewijs ingediend en fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Wanneer wij een oppas zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 17 september 2026

Over ons gezin

Op zoek naar
  • Oppas
  • Gastouder
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die wij spreken
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
3 keer


Locatie

Oppaswerk in Amstelveen, Amstelveen, Noord-Holland
Bezig met laden...

Verificaties

Identiteitsbewijs
E-mailadres
Apple-account
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
Juli 2021
Laatste activiteit
Reactiepercentage
0%

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysits is gratis voor oppassen!
Oppaswerk in Amstelveen: Fena
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Boekingskosten

Boek en betaal je oppas in slechts een paar stappen. De boekingskosten bedragen slechts 3% van het boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor leden zonder Premium.

Terugbetalingen

Annuleer tot 60 minuten na de starttijd voor een volledige terugbetaling, bijvoorbeeld als je oppas niet kan komen. Als je oppas de boeking in de app annuleert, wordt het bedrag automatisch terugbetaald. Neem bij andere problemen binnen 24 uur na afloop van de boeking contact op met support. We sturen je terugbetalingsverzoek ter goedkeuring door naar je oppas.

Vooraf betaald

Betaal wanneer je boekt en ontvang een betalingsbewijs voor elke boeking. Je oppas ontvangt de betaling meestal 24 uur nadat de boeking is afgelopen.

Onze ondersteuning

Neem op elk moment contact op met ons supportteam. We helpen je graag.