Oppaswerk in Winterswijk: Gościrad

Gościrad

Oppaswerk in Winterswijk: Gościrad

Gościrad

Uurtarief
€ 10,00/uur
Laatste activiteit:

Automatische vertalingen kloppen misschien niet helemaal.

We are couple that work in horeca so we need babyseater one or twice a month usually Saturday morning and afternoon

Kenmerken van de kinderen
  • Nieuwsgierig
  • Speels
  • Creatief
De informatie in dit profiel is verstrekt door Gościrad en niet door Babysits gecontroleerd, tenzij anders vermeld.

Aantal kinderen
1
Leeftijd van kinderen
  • Peuter
Geen identiteitsbewijs ingediend
Gościrad heeft geen identiteitsbewijs ingediend en de fotoverificatiecontroles niet voltooid. Verificatie is vereist voordat Gościrad berichten kan sturen of beantwoorden. Meer informatie

Wanneer wij een oppas zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 2 oktober 2026

Over ons gezin

Op zoek naar
  • Oppas
  • Nanny
  • Gastouder
  • Andere ouder (ouders-helpen-ouders)
Voorkeur oppaslocatie
Bij oppas thuis
Talen die wij spreken
  • Engels
  • Nederlands


Locatie

Oppaswerk in Winterswijk, Winterswijk, Gelderland
Bezig met laden...

Verificaties

E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
Januari 2025
Laatste activiteit

Deel dit profiel


• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysits is gratis voor oppassen!
Oppaswerk in Winterswijk: Gościrad
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en helpen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je oppas annuleert of niet komt opdagen, betalen we je volledige betaling terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint, of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na afloop van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, zodat je op de dag zelf niet hoeft te betalen. De oppas wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons ondersteuningsteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op wanneer iets niet volgens plan verloopt.