Oppas in Haarlem: Jolanda

Jolanda

Oppas in Haarlem: Jolanda

Jolanda

Leeftijd
64
Uurtarief
€ 15,00/uur
Laatste activiteit:

Hallo, Ik ben jolanda,63 jaar,maar nog steeds jong van geest. Momenteel werk ik als oppas ,maar ben verhuist naar Haarlem, dus wil dichtbij gaan werken. Ik werk al jaren als oppas tot de jongste naar het voorgezet onderwijs gaan. Bij de 1 kook ik,bij de ander ruim ik de keuken op. Als de kinderen geen vriendjes te spelen hebben,ga ik iets met ze doen. Hoop een leuk gezin te vinden. Groetjes jolanda

Kenmerken
  • Verantwoordelijk
  • Enthousiast
  • Creatief
De informatie in dit profiel is verstrekt door Jolanda en niet door Babysits gecontroleerd, tenzij anders vermeld.

Ervaring
> 11 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Peuter
  • Kleuter
  • Lagere school
  • Tiener
Ervaring met kinderen met speciale behoeften
Jolanda geeft aan dat ze gecertificeerd is in speciale zorg voor kinderen. Meer informatie
Specifieke ervaring
  • Autismespectrumstoornis (ASS)

Officieel Identiteitsbewijs
Jolanda heeft een identiteitsbewijs ingediend en photoverificatie controles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 21 augustus 2026

Over mij

Rijbewijs
Ja
Auto
Ja
Heeft zelf kinderen
Ja
Roker
Nee
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Engels
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
3 keer

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Voortgezet onderwijs
Onderwijsgegevens
Geen

Mijn oppas-superkrachten

Knutselen
Muziek
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Koken
Huishoudelijke taken

Locatie

Oppas in Haarlem, Haarlem, Noord-Holland
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
September 2025
Laatste activiteit
Beantwoorde berichten
100%
Gemiddelde reactietijd
5 uur

Deel dit profiel



Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Oppas in Haarlem: Jolanda
Leeftijd
64
Uurtarief
€ 15,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en helpen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je oppas annuleert of niet komt opdagen, betalen we je volledige betaling terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint, of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na afloop van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, zodat je op de dag zelf niet hoeft te betalen. De oppas wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons ondersteuningsteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op wanneer iets niet volgens plan verloopt.