Oppaswerk in Amsterdam: Zoe

Zoe

Oppaswerk in Amsterdam: Zoe

Zoe

Uurtarief
€ 15,00/uur
Laatste activiteit:

Onze familie zoekt een betrouwbare oppas om op onze 2 kinderen, Luna een baby van bijna 10 maanden en Mila een peuter van bijna 3 te passen. We zoeken iemand die het niet vervelend vind dat er ook nog 2 hondjes rondlopen. Wij hebben zo nu en dan een oppas nodig in het weekend in de middag of in de avond.

Kenmerken van de kinderen
  • Nieuwsgierig
  • Spraakzaam
  • Vriendelijk
De informatie in dit profiel is verstrekt door Zoe en niet door Babysits gecontroleerd, tenzij anders vermeld.

Aantal kinderen
2
Leeftijd van kinderen
  • Baby
  • Peuter

Officieel Identiteitsbewijs
Zoe heeft een identiteitsbewijs ingediend en photoverificatie controles voltooid. Meer informatie

Wanneer wij een oppas zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 9 maart 2026

Over ons gezin

Op zoek naar
  • Oppas
Voorkeur oppaslocatie
Bij gezin thuis
Talen die wij spreken
  • Kroatisch
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
43 keer

Wij zoeken een oppas die open staat voor

Huisdieren

Locatie

Oppaswerk in Amsterdam, Amsterdam, Noord-Holland
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
September 2025
Laatste activiteit
Beantwoorde berichten
16%
Gemiddelde reactietijd
1 maand

Deel dit profiel



Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysits is gratis voor oppassen!
Oppaswerk in Amsterdam: Zoe
Uurtarief
€ 15,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en helpen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je oppas annuleert of niet komt opdagen, betalen we je volledige betaling terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint, of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na afloop van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, zodat je op de dag zelf niet hoeft te betalen. De oppas wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons ondersteuningsteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op wanneer iets niet volgens plan verloopt.